Binatex

Internetem se v posledních týdnech šíří reklamy na pochybnou brokerskou společnost s obchodním názvem Binatex. Tento broker nevlastní žádná povolení regulačních orgánů, pro poskytování investičních služeb na území ČR proto nemá potřebná povolení. Velmi rozporuplné jsou také marketingové materiály, které společnost propagují – obsahují lživé a záměrné zkreslené informace, které se nezakládají na pravdě. Čtenáři těchto materiálů tak mohou nabýt dojmu, že při obchodování nelze prodělat, což není pravda.

Binatex je brokerské společnost, která sídlí na Kypru. Broker zahájil svou působnost počátkem roku 2017, kdy spustil svůj web www.binatex.com. Na webové stránce společnosti je řada interaktivních prvků – například přehled posledních vkladů/výběrů nebo kalkulačka plánovaného profitu. První zmíněný prvek obsahuje stále stejná data z čehož lze jednoznačně usoudit, že se jedná o podvrh. Kalkulačka plánovaných příjmů má zřejmě přesvědčit i poslední nerozhodnuté návštěvníky, jiný smysl od tohoto pseudonástroje nelze očekávat. Více se o brokerovi Binatex dozvíte například zde. V současné době jsou dostupné následující jazykové lokalizace: čeština, slovenština, ukrajinština, srbština, španělština, maďarština, angličtina, řečtina, ruština či ázerbájdžánština.

Zdroj: http://binarnik.cz/recenze-a-zkusenosti-s-brokerem-binatex-diskuze/

Velkou nevýhodou brokera je také absence kryptoměn v nabídce obchodovatelných produktů. Řada binárních i forexových brokerů tento nástroj, který je v posledních měsících stále populárnější, zařadila do nabídky své online obchodní platformy. U Binatexu tak nelze obchodovat nejcennější kryptoměnu Bitcoin či populární kurz Ethereum. Z výše uvedeného je proto zřejmé, že nabídka tohoto brokera je výrazně horší než je tomu u konkurenčních společností. Největším problémem je však stále absence potřebných licencí, které z brokera činí nedůvěryhodnou společnost.